Szkoła współpracy

Strona główna / Szkoła współpracy

W ubiegłym roku szkolnym:  Rodzice - Uczniowie - Nauczyciele Inspiracji rozpoczęli współpracę w zakresie projektu ,, SZKOŁA WSPÓŁPRACY" . Projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej realizowany w partnerstwie z Funduszem Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze finansowany ze środków Unii Europejskiej. W ramach działań towarzyszących ,,Szkole współpracy" został opracowany program współpracy R-U-N ,, Razem w przyszłość" na lata 2015/16 -2016/17, który realizujemy w naszej placówce .

Więcej na temat projektu:

29 lutego 2016
Spotkanie w ramach Szkoły kl.1-6 Współpracy