Strona główna / O nas / Obiekt

Obiekt

W styczniu 2012 roku, na potrzeby działalności Szkoły i Przedszkola, rozpoczęliśmy modernizację obiektu wybudowanego w 2006 roku. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Mehoffera 90 w Warszawie.

Sale dydaktyczne zajmują łącznie powierzchnię 1200 mkw.

Parter zarezerwowany jest dla dzieci przedszkolnych. Piętro to klasy szkolne.

Wszystkie sale  wyposażone są w meble atestowane, odpowiednio dobrane do wzrostu dzieci. Znajdą się tutaj także pomoce edukacyjne, starannie wybrane z oferty firm specjalistycznych.

Budynek i otoczenie Szkoły jest ogrodzone, zamknięte bramką z videofonem oraz całodobowo monitorowane. W obiekcie stale przebywa pracownik ochrony dbający o bezpieczeństwo dzieci.

W czerwcu 2017, z powodu zmian w systemie oświaty, Zarząd Spółki podjął decyzję o rozbudowie placówki o dodatkowe II piętro.

W 2017/2018 Inspiracja funkcjonuje już jako szkoła podstawowa w pełnym wymiarze klas 1-8.